Tooted

LED õhupallid

LED õhupallid on vahvaks kaunistuselemendiks Teie pidudel. Pimeduse saabudes helendavad õhupallid kaunilt ja muudavad ümbruse huvitavaks.

Led õhupallid sobivad nii pulma, sünnipäevale, firmaüritusele kui ka kodupeole. LED õhupallid võivad helendada kuni 12 tundi järjest muutudes nõrgemaks valguseks. LED lambike palli sees saab oma energia 2 kella patareist. Pallid on mõeldud ühekordseks kasutamiseks, kuid kui kasutamine on mõne tunnine võib pärast kasutamist õhupallist lambikese välja võtta ning eemaldatud plastikust klambri tagasi panna LED palli sisse ning muuta nii LED-lambrikesed korduvkasutatavateks. Soovitame kasutada sellisel juhul uut õhupalli.

Õhupallid on kõik valged. Värvuse õhupallile annab LED-lambike õhupallis. Valikus on valge, punane, roheline, sinine ja värvemuutev valgus.

LED VÄRVID:

 

 

Diameeter: 30 cm


Palli materjal: 100% looduslik lateks
Põlemise aeg: ~15 tundi.

 Led-õhupalle saate mugavalt osta meie interneti poest: pood.ohupallikeskus.ee/tootekategooria/ohupallid/led-ohupallid/

Õhupallikeskus on 99LED BALLOONS (GreyNut Ltd) partner Eestis

 

www.youtube.com/watch

 

 

  • Väikesed 30 cm LED-õhupallid

Kasutamine:
Eemaldage LED-lambikesel klamber tekstiga "Pull" (kui soovite kasutada lühiajaliselt LED-palle, siis palun jätke alles eemaldatud klamber, et saaksite hiljem panna tagasi selle palli sisse ja nii lambike kustutada). Tõmmates sellest sildist, LED lambikene hakkab põlema. Pange lamp õhupalli sisse ja täitke õhupall kas õhu või heeliumiga.

Eemaldage klamber

Pange lamp õhupalli sisse

Nautige

 Led-õhupalle saate mugavalt osta meie interneti poest:  pood.ohupallikeskus.ee/tootekategooria/ohupallid/led-ohupallid/

 

LED lambid DMX kontrolleriga (vooluvõrgu toide, puldist juhitav)

- saab vahetada värvitoone ning panna palli vilkuma. KÜSI LISA...